Aktualności

 

 • Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym w Rozprzy

  Pasowanie na przedszkolaka - wyjątkowy dzień, który jest zawsze bardzo ważny dla całej społeczności przedszkola. 24 listopada 2022 r. oficjalnie Dyrektor Przedszkola Zyta Ciesielska powitała naszych małych wychowanków, którzy rozpoczęli przygodę z przedszkolem we wrześniu. Tego dnia rozpoczął się nowy etap małego życia, który mamy nadzieję będzie owocowała w same pozytywne, ekscytujące i ciekawe doświadczenia oraz przyjaźnie.

 • VI Nocny Maraton Czytania w Szkole Podstawowej w Rozprzy

  18 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej w Rozprzy odbył się już po raz szósty Nocny Maraton Czytania. Spotkanie rozpoczęło się w piątkowy wieczór o godz. 16.00 i trwało do godz. 19.00. Tym razem czytaliśmy powieść zatytułowaną „Tajemnica mostu” z serii „Magiczne drzewo”  autorstwa Andrzeja Maleszki. Jak zwykle udało się nam stworzyć wyjątkową atmosferę. Były zapalone świece, ciepła herbatka, pyszne ciastka. Ilość przybyłych uczniów przerosła nasze oczekiwania- przyszło ok. 100 uczniów z klas IV-VIII, czytelnia ledwie wszystkich pomieściła. Przeczytaliśmy ponad 120 stron książki!

 • Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim pracownikom socjalnym składamy życzenia zdrowia, szczęścia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Dziękujemy Państwu za wrażliwość i wyrozumiałość, które są nieodłącznym elementem tej trudnej pracy. Życzymy wielu sukcesów, wytrwałości w rozwiązywaniu trudnych problemów, pomyślności w życiu osobistym oraz wielu powodów do radości.

 • Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu w Niechcicach

  Dzień 15 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z Przedszkola w Niechcicach i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Bohaterami były dzieci z grupy ,,Wiewiórki”, które dopiero zaczęły przygodę z przedszkolem, ale także dzieci z grupy "Jagódki", "Zajączki", "Jeżyki" i "Biedronki".