Tłumacz Migam

W Rozprzy odbyły się konsultacje społeczne Stowarzyszenia LGD „Bud-Uj Razem”

Podsumowanie, tego, co udało się zrobić do tej pory, ale przede wszystkim to, czego oczekujemy od nowego okresu programowania, było tematem konsultacji społecznych Stowarzyszenia LGD „Bud-Uj Razem” w Gminie Rozprza.

Na spotkaniu omówione zostały wszystkie aspekty związane z pracą nad kolejną lokalną strategią rozwoju. Przy tworzeniu, bowiem tego dokumentu, niezbędnym elementem jest opinia mieszkańców regionu, dla którego jest on tworzony.

Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać prezentacji na temat nowego PROW na lata 2014-2020. Każdy zainteresowany pozyskaniem środków w kolejnym okresie programowania otrzymał informacje, na jakie działania będą one kierowane, w jakich kwotach oraz na co można będzie je przeznaczyć. Wspólnie przeanalizowano potrzeby mieszkańców. Poruszony został również temat kierunku rozwoju Stowarzyszenia LGD „Bud-Uj Razem” oraz Gminy Rozprza.

W konsultacjach wzięli udział reprezentanci wszystkich sektorów. Mieliśmy, więc okazję wysłuchać opinii zarówno przedsiębiorców, działaczy lokalnych jak i mieszkańców.  Spotkanie było również okazją do wysłuchania opinii na temat warunków życia na terenie gmin, tego, co chcieliby zmienić oraz szans związanych z mocnymi stronami ich regionu.

DOCAnkieta BUDUJ.doc (221,50KB)

PDFFiszka projektowa.pdf (290,72KB)

image001.jpeg

LGD.jpeg

P1190839.jpeg

P1190841.jpeg

P1190848.jpeg