Tłumacz Migam

„Na rowerze przez historię. Rajd rowerowy z okazji 950-lecia Rozprzy” zaprasza Stowarzyszenie Rozprzanie.pl

W tym roku przyda szczególna rocznica 950-lecia naszej miejscowości. Z tego powodu członkowie Stowarzyszenia Rozprzanie.pl postanowili zabrać mieszkańców Rozprzy w rowerową podróż po zakątkach naszego regionu. Podczas rajdu 16 sierpnia odwiedzimy miejsca związane z historią naszej Małej Ojczyzny. O każdym miejscu usłyszymy kilka słów . Dowiemy się o bogatej historii Rozprzy,  ale nie tylko. Hasłami przewodnimi rajdu są: HISTORIA-BEZPIECZŃSTWO-EKOLOGIA-SPORT.

Na uczestników rajdu przygotowano moc atrakcji. Zostaną rozdane pamiątkowe koszulki, opaski odblaskowe, oraz ulotki z trasą rajdu. Nasze siły zregenerujemy na placu przy OSP Mierzyn, gdzie przy ognisku upieczemy kiełbaski. Przygotowano również konkursy historyczne z nagrodami.

Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne.  Zapisy trwają do 12 sierpnia, liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły na temat rajdu znajdą Państwo na profilu Rozprzanie.pl na Facebooku, lub poprzez mailowy kontakt . Zapraszamy!

Stowarzyszenie Rozprzanie.pl  jest laureatem konkursu „Grant na lepszy start”. Nasz projekt dofinansowano ze środków Programu Grant na lepszy start współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

plakat rajdu.jpeg