Tłumacz Migam

LKS Start Niechcice zwycięzcami turnieju!

To było naprawdę gorące spotkanie trzech piłkarskich drużyn gminy Rozprza. Żar z nieba, który towarzyszy nam już od dłuższego czasu nie wystraszył naszych zawodników. Mimo wysokiej temperatury piłkarze pokazali jak zawodowo walczą o Puchar Wójta Gminy Rozprza. W minioną niedzielę na stadionie sportowym w Niechcicach mogliśmy kibicować drużynom GKS Czarni Rozprza, LKS Start Niechcice i LKS Mierzyn. Kto okazał się zwycięzcą tegorocznego turnieju? O tym poniżej.

Turniej piłkarski rozpoczął się o godzinie 9 – tej. Wszystkie drużyny grały kolejno ze sobą. Mecz LKS Start Niechcice z LKS Mierzyn zakończył się zwycięsko dla gospodarzy tegorocznego turnieju. W kolejnym meczu zmierzyli się GKS Czarni Rozprza z LKS Mierzyn ale i tym razem drużynie z Mierzyna nie udało się wygrać meczu uzyskując wynik 1:0. Decydujące znaczenie miało starcie LKS Start Niechcice z GKS Czarni Rozprza. Obie drużyny zagrały naprawdę dobry mecz. Zwycięstwo przypadło niezwyciężonym zawodnikom LKS Start Niechcice, którzy wygrali 1:0, a tym samym zdobyli I miejsce i Puchar Wójta Gminy Rozprza Janusza Jędrzejczyka.

IMG_9295.jpeg

Po długiej rywalizacji przyszedł czas na nagrody. Za zajęcie I miejsca drużynie LKS Start Niechcice Puchar Wójta Gminy Rozprza wręczył Janusza Jędrzejczyk Wójt Gminy, II miejsce i Puchar Tomasza Gemela Przewodniczącego Rady Gminy Rozprza otrzymał GKS Czarni Rozprza, natomiast III miejsce i Puchar Artura Cubały Zastępcy Wójta otrzymał LKS Mierzyn. Warto podkreślić, że każda z drużyn otrzymała 20 strojów piłkarskich przy czym 2 stroje były bramkarskie, oczywiście stroje miały barwy klubowe. Całość została sfinansowana z budżetu gminy Rozprza.

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Michał Kabziński z GKS Czarni Rozprza, natomiast najlepszym bramkarzem był Mateusz Tworkowski z LKS Start Niechcice.

Wszystkim Drużynom GRATULUJEMY i życzymy samych sukcesów w drodze po zwycięstwo!

Jesteśmy dumni, że Gminę Rozprza reprezentują tak dobre drużyny piłkarskie, którym niestraszne ani upalne, ani deszczowe rozgrywki .