Tłumacz Migam

Biegnie dla Ani

W środę 1 lipca o godzinie 10 Sebastian dotarł do Wronikowa, gdzie został bardzo ciepło przyjęty przez mieszkańców miejscowości oraz wójta gminy Rozprza – Janusza Jędrzejczyka. Na miejscu czekał na niego posiłek oraz tort. Mieszkańcy Wronikowa również bardzo chętnie wspomogli pieniężnie inicjatywę Sebastiana, wpłacając do puszki pieniądze na protezę dla chorej Ani. Następnie wójt zaprosił biegacza na spotkanie sołtysów Gminy Rozprza, które odbywało się w Urzędzie Gminy. Wszyscy zebrani mogli usłyszeć o poświęceniu Sebastiana
i jego działalności na rzecz chorej Ani. Również w Urzędzie Gminy została przeprowadzona kwesta. Wszystkie pieniądze zostaną wpłacone na konto fundacji zbierającej pieniądze na leczenie Ani. Zachęcamy również wszystkich do wpłacania na to konto środków na pomoc dla Ani.

Po krótkim śnie Sebastian wyruszył już o 3 rano (by zdążyć przed południem i największymi temperaturami) w dalszą drogę. Kolejnym jego przystankiem jest Łódź – Górna. Finisz w Gdańsku zaplanowany jest na 8 lipca.