Aktualności

 
 • Pokaz filmu "A może byśmy tak... wpadli na dzień do Tomaszowa"

  Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy zaprasza na pokaz filmu "A może byśmy tak... wpadli na dzień do Tomaszowa" oraz spotkanie z reżyserem Sławomirem Grünbergiem. Spotkanie odbędzie się  w środę 31 maja 2023 w Gminny Centrum Kultury w Rozprzy o godz. 19:00. O godzinie 12:00 w pokazie wezmą udział uczniowie.

 • Konkurs WFOŚiGW EKO-DOM

  Wymieniłeś stary kocioł na nowy, ekologiczny? Dodatkowe 3000 zł czeka na Ciebie! Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do udziału w Konkursie EKO-DOM. Konkurs zorganizowano z okazji trzydziestolecia WFOŚiGW w Łodzi. Co miesiąc Fundusz przyzna do 30 nagród po 3000 zł.

 • Kolejna umowa na dofinansowanie podpisana

  W poniedziałek, 22 maja 2023 r. została podpisana umowa na dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej zadania pn. " Modernizacja budynku komunalnego w Rajsku Małym i wyposażenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Rozprzy z przeznaczeniem na cele kulturalne mieszkańców".

 • Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Niechcicach

  16 maja 2023 r. Gmina Rozprza podpisała umowę z wykonawcą inwestycji "Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Niechcicach". Zadanie polega na termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Niechcicach wraz z modernizacją wejść oraz przebudową ciągów komunikacyjnych wokół budynku.