Tłumacz Migam

Rozprza promowana na Targach Atrakcji Regionów w Chorzowie

22-24 maja w Chorzowie podczas Targów Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów” Rozprza promowała się wraz z Piotrkowem Trybunalskim. Dzięki współpracy z piotrkowskim Centrum Informacji Turystycznej udało się stworzyć kompleksową ofertę dla odwiedzających imprezę. Oprócz interesujących folderów oraz różnorodnych gadżetów związanych z naszą gminą na turystów czekała również możliwość degustacji … piotrkowskich piw regionalnych, dzięki współdziałaniu z Browarem Jan Olbracht.

Wspólna promocja szczególnie istotna jest wobec zbliżającej się wielkimi krokami kulminacji obchodów Jubileuszu „950-lecia Rozprzy” (20-21 czerwca) i związanymi z tym wydarzeniami, które odbędą się w naszej gminie. Dzięki skumulowaniu oferty Rozprzy oraz okolicznych miast i gmin łatwiej zainteresować turystę naszym regionem.

Targi Atrakcje Regionów to impreza wyspecjalizowana pod kątem promocji obiektów hotelowych, regionów, agroturystyki i turystyki wiejskiej, promocji dziedzictwa kulturowego oraz lokalnych   i regionalnych produktów turystycznych, która integruje branżę turystyczną z Polski i Europy. W słoneczne weekendy imprezę odwiedza ponad 40 tysięcy osób, w większości z aglomeracji śląskiej.