Harmonogram zebrań wiejskich w sprawie wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich

 

Harmonogram zebrań wiejskich w sprawie wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich oraz Przewodniczącego Rady Osiedla i Rady Osiedla Niechcice  

na kadencję 2015-2018

 

 

Lp.

 

Nazwa sołectwa

Imię i nazwisko obecnego sołtysa

Miejsce zebrania

 

Data                      i  godzina zebrania

  1

                2

           3

         4

         5

 1.

Rozprza

Famulska Krystyna

Centrum Kultury w Rozprzy

03.02.2015           (wt) 17.30

 2.

Kisiele

Jolanta Kołodziejczyk

Sala OSP w Kisielach

04.02.2015

(śr) 16.00

 3.

Pieńki

Henryk Peryga

Lokal prywatny sołtysa

04.02.2015

(śr) 18.00

 4.

Truszczanek

(konsultacje społeczne)

Zajda Michał

Sala zebrań w Truszczanku

05.02.2015

(czw) 16.00

 5.

Świerczyńsko

Sławomir Strumiłło

Sala zebrań w Truszczanku

05.02.2015

(czw) 18.00

 6.

Białocin

Henryk Kiełbik

Sala OSP w Białocinie

05.02.2015

(czw) 16.00

 7.

Nowa Wieś

Szymon Salamon

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

05.02.2015

(czw) 18.00

 8.

Cieślin

Ewa Kałucka

Zespół Szkolno- Gimnazjalny  w Niechcicach

06.02.2015

(pt) 16.30

 9.

Wola Niechcicka S.

Jan Walas

Zespół Szkolno- Gimnazjalny  w Niechcicach

06.02.2015

(pt) 17.30

10.

Bryszki

Zdzisław Ciesielski

Sala zebrań w Bryszkach

06.02.2015

(pt) 16.00

11.

Stara Wieś

Teresa Misztela

Dom ludowy w Starej Wsi

06.02.2015

(pt) 18.00

12.

Budy

Małgorzata Skóra

Sala zebrań w Budach

09.02.2015

(pon) 16.30

13.

Niechcice

Anna Świstak

Zespół Szkolno- Gimnazjalny w Niechcicach

09.02.2015

(pon) 18.00

14.

Cekanów

Wojciech Suwart

Sala OSP  w Cekanowie

09.02.2015

(pon) 16.00

15.

Ignaców

Boguś Janina

 

Dom Ludowy w Ignacowie

09.02.2015

(pon) 18.00

16.

Biała Róża

Sylwia Szeszko

Lokal prywatny  Sołtysa

10.02.2015

(wt) 16.00

17.

Longinówka (II termin)

Krzysztof Adamek

Sala OSP w Longinówce

23.02.2015

(pon) 17.00

18.

Zmożna Wola

Krzysztof Tarnowski

Sala zebrań w Zmożnej Woli

10.02.2015

(wt) 16.00

19.

Łazy Duże

Tomasz

Pstrokoń

Sala OSP w Łazach Dużych

10.02.2015

(wt) 18.00

20.

Romanówka

Radosław Dzwonek

Dom Ludowy w  Romanówce

11.02.2015

(śr) 16.00

21.

Milejowiec

Józef Kotas

 

Sala OSP w Milejowcu

11.02.2015

(śr) 18.00

22.

Janówka

Alfred Leśniewski

Sala OSP w Janówce

11.02.2015

(śr) 18.00

23.

Magdalenka

Barbara Łoskot

Sala zebrań w Magdalence

12.02.2015

(czw) 17.00

24.

Kęszyn- Dzięciary

Renata Szczygielska

Centrum Kultury w Rozprzy

12.02.2015

(czw) 18.30

25.

Rozprza (II termin)

Famulska Krystyna

Centrum Kultury w Rozprzy

12.02.2015

(czw) 16.30

26.

Rajsko Małe

Eugeniusz Bański

Sala OSP  w Rajsku Małym

16.02.2015

(pon) 16.00

27.

Rajsko Duże

Krzysztof Hajniak

Dom ludowy w Rajsku Dużym

16.02.2015

(pon) 18.00

28.

Bazar

Elżbieta Piątek

Centrum Kultury w Rozprzy

16.02.2015 (pon) 16.30

29.

Lubień

Jolanta Krasoń

Sala OSP w Lubieniu

19.02.2015

(czw) 16.00

30.

Milejów

Zbigniew Jagiełło

Szkoła Podstawowa w Milejowie

19.02.2015

(czw) 18.00

31.

Osiedle Przylesie

w Niechcicach

Dorota Suchecka

Przedszkole w Niechcicach

20.02.2015           (pt) 16.00

32.

Niechcice (II termin)

Anna Świstak

Zespół Szkolno- Gimnazjalny w Niechcicach

20.02.2015

(pt) 18.00

33.

Mierzyn

Czesław Kowalczyk

Szkoła Podstawowa w Mierzynie

22.02.2015

(niedz.) 16.00

34.

Bagno

Zdzisław Wójcik

Sala zebrań w Bagnie

23.02.2015 (pon) 16.00

35.

Łochyńsko

Marta Gałkowska

Sala zebrań w Łochyńsku

24.02.2015                 (wt) 17.00

36.

Wroników

Teresa Sikorska

 

Sala OSP we Wronikowie

26.02.2015           (czw) 17.00

37.

Straszów

Małgorzata Nowakowska

Sala OSP w Straszowie

28.02.2015 (sob) 16.30