Tłumacz Migam

Magiczne chwile pełne ciepła i miłości na spotkaniu opłatkowym w Ignacowie

Pomimo zimna za oknem w naszych sercach płonie świąteczny żar, który jak co roku rozpaliło Spotkanie Opłatkowe zorganizowane 6 grudnia w Ignacowie. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, wśród nich m.in.: Janusz Jędrzejczyk- Wójt Gminy Rozprza, Przewodniczący Rady Gminy Rozprza Tomasz Gemel, dyrektorzy szkół i przedszkoli z naszej gminy oraz księża: z Rozprzy - Honorowy Obywatel Gminy Rozprza Ks. Prałat Wiesław Płomiński, z  Lubienia - Ks. Krzysztof Barański oraz z Milejowa - Ks. Kanonik Piotr Szubski.

Wieczór rozpoczęły Słoneczka- 6-latki z Przedszkola z Rozprzy, które przygotowały specjalnie na tę okazję przedstawienie o Narodzinach Chrystusa. Wszyscy zebrani nagrodzili spektakl gromkimi brawami po których na scenę zawitał Święty Mikołaj z upominkami dla każdego z  maluchów.

IMG_5398.jpeg

Dzielenie Opłatkiem poprzedziły życzenia skierowane do wszystkich mieszkańców naszej gminy które złożył Wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk oraz Przewodniczący Rady Gminy Rozprza Tomasz Gemel.

IMG_5357.jpeg

Po krótkiej modlitwie odmówionej przez Księdza Prałata Wiesława Płomińskiego wszyscy zebrani w atmosferze pełnej miłości i wspólnego poszanowania połamali się opłatkiem.

IMG_5407.jpeg