Tłumacz Migam

Przedszkole w Rozprzy uczestniczy w akcji Szlachetna Paczka

 

Ruszyła XIV edycja Szlachetnej Paczki !!! 

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! - to hasło przyświeca Paczce na co dzień. - Pomagamy, kiedy kryzys wynika nie z lenistwa, nie z zaniedbania, ale ze zdarzeń losowych. Przecież zdarzają się choroby, wypadki. Pojawiają się nieprzyjaciele. No i wielkie lub małe katastrofy - mówi ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek. Zastanawia się, na ile łączy nas zasada: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. I czy mogłaby znowu stać się modna. Żeby było wiadomo, że można na innych liczyć.

main-banner.png

Na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl/ uruchomiona zostanie baza z informacjami o rodzinach w potrzebie. Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę.
Przedszkole w Rozprzy kolejny rok zgłosiło udział w tej Szlachetnej Akcji. Wybrali już rodzinę, która czeka na pomoc. Specjalnie dla niej przygotowana zostanie wyjątkową paczkę.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do włączenia się w ten Szlachetny cel. Razem możemy więcej! I Ty możesz pomóc! Szczegółowe informacje u wychowawców grup. 

WARTO POMAGAĆ, BO DOBRO POWRACA!