Tłumacz Migam

ZAJĘCIA WYJAZDOWE W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ

Uczniowie klas IV i VI Szkoły Podstawowej im. Zofii Grzybowskiej, łącznie 86 osób, w październiku w miesiącu bibliotek. który jest również miesiącem dobroci dla zwierząt odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Piotrkowie. Skorzystali z zajęć w czytelni oraz pracowni multimedialno - ekologicznej.

W październiku uczniowie klasy IV a i IV b uczestniczyli w zajęciach przyrodniczo-ekologicznych  na temat: ŻYCIE NA KRAWĘDZI oraz w zajęciach w czytelni pod tytułem: ZAPRASZAMY DO REKLAMY.  Następnie w zamku podziwiali wystawę pomników papieża Jana Pawła II i zapoznali się z historią zamku w Piotrkowie Tryb.

IMG_4927.jpeg

21 października uczniowie klasy V i VI uczestniczyli w zajęciach przyrodniczo-ekologicznych  na temat: ZDUMIEWAJĄCE ZWIERZĘTA oraz w zajęciach w czytelni pod tytułem: ZAPRASZAMY DO REKLAMY.  Następnie zapoznali się z historią miasta Piotrkowa oraz zwiedzili rynek piotrkowski. Chętnie słuchali ciekawostek na temat trybunałów w mieście oraz filmów nagrywanych w rynku opowiadanych przez przewodnika PTTK-u. Obydwa wyjazdy  sponsorowane była  przez Radę Rodziców. Organizatorem wycieczek była p. Grażyna Lewińska. Opiekunami wychowawcy : Kamila Drążczyk, Marta Kulik, Dariusz Pokora oraz Anna Mazerant, Sara Dobrakowska i rodzice : Elżbieta Antosik.