Tłumacz Migam

PROGRAM POWSZECHNEJ DWUJĘZYCZNOŚCI „DWUJĘZYCZNE DZIECI” W PRZEDSZKOLU W NIECHCICACH

W środę 29 października br. Przedszkolu w Niechcicach odbyło się spotkanie rodziców, dzieci i nauczycieli z Wójtem Gminy Rozprza Januszem Jędrzejczykiem. W ramach realizacji prorodzinnej i prospołecznej oraz edukacyjnej polityki państwa polskiego, Janusz Jędrzejczyk Wójt Gminy Rozprza, wręczył dzieciom w wieku 3 – 5 lat i ich rodzicom bezpłatne zestawy „Baby Beetles” autorstwa Claire Selby do nauki języka angielskiego.„Baby Beetles” to kuferek z narzędziami, do którego każde dziecko będzie sięgało z radością. Dzięki tym narzędziom otrzyma zaproszenie do wyprawy w bajkowy świat kolorowych bohaterów, z którymi będzie poznawać zasłyszane słowa i zwroty w języku angielskim.

IMG_3475.jpeg

W ramach realizacji Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” Przedszkole w Niechcicach, dzięki Władzom Gminy Rozprza, wzbogaciło się o nowy sprzęt audiowizualny, który będzie wykorzystywany do realizacji powyższego Programu przez nauczycielki wychowania przedszkolnego. Program „Dwujęzyczne Dzieci” polecamy każdemu, kto pragnie dać swemu dziecku narzędzia do poruszania się we współczesnym świecie.

 

"DZIĘKUJEMY WŁADZOM GMINY ROZPRZA ZA WSPIERANIE DZIAŁAŃ DYDAKTYCZNO – WYCHOWAWCZO – OPIEKUŃCZYCH PROWADZONYCH W NASZYM PRZEDSZKOLU".

- DYREKTOR, NAUCZYCIELE I RODZICE Z PRZEDSZKOLA W NIECHCICACH -