Tłumacz Migam

Listonosz w Przedszkolu

Listonosz to bardzo odpowiedzialny zawód. Wiedzą już o tym przedszkolaki. W środę 29 października br. w Przedszkolu w Rozprzy honorowym gościem była pani Elżbieta Błachowicz - pracownik Poczty Polskiej naszej Gminy. Panią Elę bardzo serdecznie powitała Dyrektor Zyta Ciesielska tymczasem dzieci z grupy „Krasnoludki” przygotowały niespodziankę! Było to urocze przedstawienie pt. „Jestem listonoszem”.

IMG_8465.jpeg

Pani Elżbieta bardzo ciekawie opowiedziała wychowankom placówki o swojej pracy. Na koniec na ręce wychowawców grup wręczyła koperty dla wszystkich przedszkolaków, aby w tym roku nikt nie zapomniał o liście do Św. Mikołaja.
W podziękowaniu za bardzo interesujące spotkanie oraz przybliżenie dzieciom pracy listonosza przedszkolacy wręczyli pani listonosz pamiątkowe podziękowanie i zaśpiewali piosenkę.

IMG_8468.jpeg

PRZEDSZKOLE BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE PANI ELŻBIECIE BŁACHOWICZ ZA TAK MIŁE I CIEKAWE SPOTKANIE I JUŻ ZAPRASZA ZA ROK ŻYCZYĄC JEDNOCZEŚNIE  WSZYSTKIM LISTONOSZOM, ABY KAŻDY DZIEŃ BYŁ SŁONECZNY, LUDZIE ŻYCZLIWI, TORBY LEKKIE A WSZYSTKIE LISTY, TELEGRAMY, PACZKI, ŁATWE DO DOSTARCZENIA I PRAWIDŁOWO ZAADRESOWANE.