Pracownicy

Wykaz stanowisk Urzędu Gminy w Rozprzy

Nr. wew. telefonu

Imię i nazwisko

Funkcja i zadania

Nr. pokoju

E-mail

 

11

Janusz Jędrzejczyk

Wójt Gminy

13

 

 

19

Artur Cubała

Zastępca Wójta Gminy

13

a.cubala@rozprza.pl

 

20

Bogdan Górecki

Skarbnik Gminy

18

skarbnik@rozprza.pl

 

12

Bożena Nagrodzka

Sekretarz Gminy

16

b.nagrodzka@rozprza.pl

 

Referat Organizacyjno - Administracyjny i Spraw Obywatelskich oraz Promocji

10

Aleksandra Jarosz

Obsługa Rady Gminy

13

a.jarosz@rozprza.pl

 

22

Urszula Wiśniewska

Kierownik USC

1

usc@rozprza.pl

u.wisniewska@rozprza.pl

 

21

Danuta Skóra

Pełnomocnik ds. zarządzania kryzysowego, kwalifikacja wojskowa, archiwum

2

d.skora@rozprza.pl

 

13

Łukasz Antoszczyk

Promocja gminy

17

promocja@rozprza.pl

l.antoszczyk@rozprza.pl

 

35

Anna Harlejczyk

Działalność gosp., dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników

4

a.harlejczyk@rozprza.pl

 

10

Małgorzata Boćkowska

Sekretarka

13

sekretariat@rozprza.pl

m.bockowska@rozprza.pl

 

26

Sławomir Laszczyk

Informatyk

22

informatyk@rozprza.pl

 

21

Ireneusz Bartosiewicz

Ppoż, kadry

2

i.bartosiewicz@rozprza.pl

 

21

Barbara Kielanowska

Ewidencja ludności

2

ewidludnosci@rozprza.pl

b.kielanowska@rozprza.pl

 

35

Ewa Paras

Pełnomocnik ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

4

e.paras@rozprza.pl

 

Referat Podatków, Opłat i Windykacji

 

15

Szymon Kozłowski

Kierownik Referatu

10

sz.kozlowski@rozprza.pl

 

16

Jadwiga Jagiełło

Księgowość podatkowa

5

j.jagiello@rozprza.pl

 

16

Anna Galuś

Opłaty i podatki lokalne

5

a.galus@rozprza.pl

 

16

Jolanta Radziszewska

Opłaty i podatki lokalne

5

j.radziszewska@rozprza.pl

 

Referat Finansowo – Budżetowy

 

14

Iwona Dobrowolska

Księgowość budżetowa

20

i.dobrowolska@rozprza.pl

 


14

Paulina Bora

Księgowość budżetowa

20

place@rozprza.pl

 

23

Marzena Kapusta

Księgowość budżetowa

19

m.kapusta@rozprza.pl

 

23

Marzena Sikora

Księgowość budżetowa

19

m.sikora@rozprza.pl

 

23

Marta Gieroń

Księgowość budżetowa

19

m.gieron@rozprza.pl

 

28

Katarzyna Pielużek

Kasjerka

5

k.pieluzek@rozprza.pl

 

Referat Inwestycji, zamówień publicznych i gospodarki przestrzennej

 

13

Marzena Kacperczyk

Kierownik Referatu (inwestycje)

17

inwestycje@rozprza.pl

m.kacperczyk@rozprza.pl

 

13

Joanna Zając

Zamówienia publiczne

17

zamowienia@rozprza.pl

j.zajac@rozprza.pl

 

25

Daniel Dybalski

Gospodarka przestrzenna

9

planowanie@rozprza.pl

d.dybalski@rozprza.pl

 

25

Piotr Zaborowski

Gospodarka przestrzenna

9

p.zaborowski@rozprza.pl

 

Zespół ds. koordynowania Projektów Unijnych i Rozwoju Gminy

 

14

Anna Toma

Fundusze zewnętrzne

20

funduszeue@rozprza.pl

a.toma@rozprza.pl

 

14

Michał Tokarski

Fundusze zewnętrzne

20

efs@rozprza.pl

m.tokarski@rozprza.pl

 

Referat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

 

17

Małgorzata Wrzeszcz

Kierownik Referatu (ochrona środowiska)

7

ochronasrodowiska@rozprza.pl

m.wrzeszcz@rozprza.pl

 

18

Katarzyna Zaporowicz

Gospodarka gruntami

7

rolnictwo@rozprza.pl

 

18

Monika Michalska

Podziały nieruchomości, zabytki, cmentarze, pożytek publiczny

7

pozytek@rozprza.pl

m.michalska@rozprza.pl

 

24

Edmund Gałkowski

Wycinka drzew i krzewów, zajęcie pasa drogowego, dodatki mieszkaniowe

Bieżące utrzymanie dróg, odłapywanie psów

8

e.galkowski@rozprza.pl

 

18

Jan Życiński

Gospodarka odpadami

6

j.zycinski@rozprza.pl

 

Zespół Radców Prawnych

 

27

Ewa Góral - Zielonka

Radca Prawny

21

 

 

27

Ilona Maćkiewicz

Radca Prawny

21