Tłumacz Migam

Przedszkolaki w Rozprzy Świętowały Dzień Nauczyciela

14 października w Przedszkolu w Rozprzy to nie tylko Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieci w przedszkolu czuły się naprawdę dobrze i bezpiecznie. Świętuje więc cały personel przedszkola. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie aby zapewnić dzieciom wszechstronny i harmonijny rozwój. Tego dnia na uroczyste spotkanie przybyli przedszkolacy, pracownicy przedszkola oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Było wiele życzeń i słów uznania dla pracowników przedszkola, a uroczystość umilił montaż słowno –muzyczny w wykonaniu dzieci z grupy V „Słoneczka”. Były piękne życzenia oraz kwiaty. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

PRZEDSZKOLE ROZPRZA2.jpeg

Wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, daje niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola.
Po części artystycznej głos zabrała pani Dyrektor Zyta Ciesielska, która skierowała do wszystkich pracowników wiele ciepłych słów. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają ich w pracy z dziećmi. Życzenia i podziękowania za trud w pracy z dziećmi złożyła wszystkim pracownikom przedszkola również Przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Patryarcha.

PRZEDSZKOLE ROZPRZA3.jpeg


Wszystkim pracownikom serdecznie życzymy dalszych sukcesów w pracy podczas opieki i wychowywania najmłodszych członków społeczności.  Dziękujemy wszystkim rodzicom, bo choć nie byli obecni na uroczystości ciałem, to ich duchowy wkład dało się wyczuć w tym dniu bardzo mocno.

PRZEDSZKOLE ROZPRZA1.jpeg