Tłumacz Migam

Koncert z okazji Dnia Kobiet i Dnia Sołtysa

W sobotę (9 marca 2024 r.) w Auli Szkoły Podstawowej w Rozprzy odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Sołtysa którego organizatorem była gmina Rozprza.

Wydarzenie rozpoczęło się od wręczenia przez Przewodniczącego Rady Powiatu Piotrkowskiego Bernarda Matyszewskiego, Przewodniczącą Rady Miejskiej w Rozprzy Agatę Bartkowską oraz Burmistrza Rozprzy Artura Cubałę pamiątkowych medali oraz kluczy wszystkim przybyłym sołtysom gminy Rozprza.

Następnie wraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rozprzy Izabelą Kwaśniak zostały wręczone nagrody dla najlepszych czytelników z terenu naszej Gminy w 2023 roku.

Wszystkim licznie przybyłym Paniom wręczono symboliczną różę, a dalej rozpoczął się piękny koncert w wykonaniu Anny i Romualda Spychalskich w towarzystwie zespoły Marcina Jagiełły, który porwał licznie zgromadzoną publikę.

Na koniec czekał na wszystkich drobny poczęstunek, herbata oraz kawa.

„Wasz wkład w nasze życie jest nieoceniony. Dzień Kobiet to świetna okazja, aby podziękować Wam za miłość, zrozumienie, wsparcie i codzienną dobroć. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet” – życzył wszystkim Paniom Burmistrz Rozprzy Artur Cubała.