Tłumacz Migam

Inwestycje 2024

 • Program „Posiłek w szkole i w domu”

  Program „Posiłek w szkole i w domu”

  Gmina Rozprza złożyła wniosek o dofinansowanie zadania organizacji stołówek i miejsc spożywania posiłków w szkole. Wsparcie finansowe zostanie przeznaczone na doposażenie i poprawę standardu funkcjonującej obecnie stołówki szkolnej (tj. własnej kuchni i jadalni) mieszczącej się w budynku publicznej Szkoły Podstawowej im. J. Pawlikowskiego w Rozprzy.

 • Program „Posiłek w szkole i w domu”

  Program „Posiłek w szkole i w domu”

  Gmina Rozprza złożyła wniosek o dofinansowanie zadania organizacji stołówek i miejsc spożywania posiłków w szkole. Wsparcie finansowe zostanie przeznaczone na doposażenie i poprawę standardu funkcjonującej obecnie stołówki szkolnej (tj. własnej kuchni i jadalni) mieszczącej się w budynku publicznej Szkoły Podstawowej im. J. Pawlikowskiego w Rozprzy – budynek A, poprzez zakup niezbędnego wyposażenia kuchni i niezbędnego wyposażenia pomieszczenia do spożywania posiłków – jadali szkolnej w celu poprawy standardu funkcjonowania pomieszczenia przeznaczonego do spożywania posiłków.

 • Spotkanie w sprawie Programu Funkcjonalno - Użytkowego "Przebudowa ul. Polnej w Rozprzy"

  Przebudowa ul. Polnej w Rozprzy

  We wtorek, 26 marca 2024 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Rozprzy, Burmistrz Rozprzy Artur Cubała spotkał się z projektantami w sprawie Programu Funkcjonalno - Użytkowego "Przebudowa ul. Polnej w Rozprzy". Przedmiotem spotkania było zatwierdzenie rozwiązań projektowych. Kolejnym krokiem będzie ogłoszenie przetargu na wykonanie ww inwestycji w formie "zaprojektuj i wybuduj".