Tłumacz Migam

Lato się zakończyło, ale my nie przestajemy „Grać dla Wioli”!

W sobotę, 23 września 2023 r. na placu OSP w Starej Wsi odbył się Piknik Rodzinny połączony ze zbiórką pieniędzy dla Wioletty Matyjaszyk. Mimo nie sprzyjającej aury, piknik ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców jak również osób przyjezdnych. Podczas pikniki Fundacja Trzewiczek.pl zebrała dla Wioli 34.102,00 zł.

Kilka tygodni wcześniej nad zalewem Cieszanowickim odbył się piknik „Zakończenie lata z WOPR” gdzie do puszek trafiła równie ogromna suma pieniędzy – 36 025,50 zł.

Los Pani Wioletty poruszył serca naszych i nie tylko Mieszkańców, którzy na różne sposoby starają się włączyć w zbiórkę na rzecz leczenia Wioli. Organizowane są różnego rodzaju pikniki, festyny, kiermasze oraz licytacje internetowe przy współpracy z fundacją Trzewiczek.pl. W zbiórkach uczestniczą Szkoły i Przedszkola z terenu gminy Rozprza. Do akcji włączyły się również liczne Koła Gospodyń Wiejskich, strażacy oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Rozprzy, a ich pracę koordynuje Team Wioli, któremu przekazujemy serdeczne podziękowania oraz gratulacje za ich ciężką pracę i poświęcenie.

Brawa dla wspaniałych ludzi o wielkich sercach, bo jest Was ogromna ilość i nie jesteśmy w stanie wymienić każdego z osobna. Nie po raz kolejny mieszkańcy Naszej Gminy pokazali i udowodnili, że razem możemy więcej! Dziękujemy każdemu za swój wkład w akcję pomocy, a Pani Wioli życzymy dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia.

Wpłaty można dokonywać również na stronie fundacji SiePomaga pod adresem: https://www.siepomaga.pl/wioletta-matyjaszczyk?fbclid=IwAR0fGmwjZXkHGKp0HPE5dG66OkAyrk6xKdfwSC6NQzCwpY-wD1g4zroRYvE