Tłumacz Migam

Witamy Juliana, pierwszego mieszkańca urodzonego w mieście Rozprza

Julian Król to pierwszy mieszkaniec Rozprzy urodzony w 2023 roku i zameldowany w naszym mieście. Burmistrz Miasta Janusz Jędrzejczyk odwiedził niemowlę i jego rodziców: Martę i Łukasza.

– Julian przyszedł na świat 27 stycznia i jest spokojnym niemowlakiem. Nie spodziewaliśmy się, że będzie to pierwszy zameldowany mieszkaniec miasta Rozprza urodzony po odzyskaniu praw miejskich w 2023 roku – mówili rodzice.

Odwiedziny u pierwszego urodzonego i zameldowanego mieszkańca w 2023 roku, odbyły się w ramach akcji promocyjnej “WitaMY W ROZPRZY”. Z okazji odzyskania praw miejskich, witamy pierwszego nowo narodzonego mieszkańca miasta specjalnie przygotowanym pakietem powitalnym. Prezent ten jest symbolicznym powitaniem dziecka w społeczności Rozprzy. Wyprawka powitalna zawiera leżak dla niemowlaka oraz pamiątkowe drobiazgi, które mamy nadzieję ucieszą maluszka oraz jego rodziców.

– W wyjątkowym dla naszego miasta roku, nasza rozprzańska rodzina powiększyła się o Państwa potomka. Cieszę się, że to właśnie Rozprza będzie miejscem pierwszych spacerów, pierwszych uśmiechów i radości – powiedział Burmistrz wręczając rodzicom pakiet powitalny i kwiaty.

Witamy Juliana, pierwszego mieszkańca urodzonego w mieście Rozprza

Witamy Juliana, pierwszego mieszkańca urodzonego w mieście Rozprza