Tłumacz Migam

Spotkanie opłatkowe w Lubieniu

W minioną sobotę, 10 grudnia 2022 r. odbyło się spotkanie opłatkowe w Gminie Rozprza. Tradycyjnie jak w minionych latach gospodarzem wydarzenia był wójt gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk oraz Prezes Stowarzyszenia Gospodyń Gminy Rozprza Ela Piątek. W Tym roku Wigilia odbyła się w Sali OSP w Lubieniu, a przygotowały je Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Lubienia.

Uroczystości wyjątkowego charakteru dodały przepięknie przygotowane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Straszowie  jasełka, po których wszyscy zebrani złożyli sobie życzenia oraz zasiedli do wigilijnego stołu.

„Składam serdeczne podziękowania wszystkim licznie przybyłym gościom oraz przedstawicielom Kół Gospodyń Wiejskich gminy Rozprza, a Paniom z KGW w Lubieniu przekazuje gorące podziękowania za ich trud włożony w przygotowanie tradycyjnych wigilijnych potraw. Uczniom ze Szkoły Podstawowej w Straszowie dziękuję za jasełkową oprawę artystyczną. Wszystkim uczestnikom tegorocznego spotkania wigilijnego życzę spokojnych, zdrowych oraz radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2023 Roku” – mówił wójt gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk.