Tłumacz Migam

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym w Rozprzy

Pasowanie na przedszkolaka - wyjątkowy dzień, który jest zawsze bardzo ważny dla całej społeczności przedszkola. 24 listopada 2022 r. oficjalnie Dyrektor Przedszkola Zyta Ciesielska powitała naszych małych wychowanków, którzy rozpoczęli przygodę z przedszkolem we wrześniu. Tego dnia rozpoczął się nowy etap małego życia, który mamy nadzieję będzie owocowała w same pozytywne, ekscytujące i ciekawe doświadczenia oraz przyjaźnie.

Dzień pasowania na przedszkolaka jest wyjątkowy bo to dziś maluszki zmagały się po raz pierwszy z wystąpieniem publicznym, ale przede wszystkim jest to wydarzenie niezwykle radosne i eksplodujące bombą energetyczną i emocjonalną. Pasowanie na przedszkolaka szczególnie dla rodziców było wspaniałym przeżyciem. Tego dnia mogli obserwować swojej ukochane pociechy jak wkraczają w zupełnie nowy etap swojego rozwoju.

W takie dni jak ten wszyscy odczuwamy dumę i radość. Nawet łzy, które czasem popłynęły z małych oczek na widok rodziców i te które w ukryciu mamo i tato uroniliście patrząc na swój skarb też są oznaką tej dumy i radości.

Cieszymy się że nowe przedszkolaki z grup Kropelki (3-latki), Delfinki (4 i 5 latki) oraz Słoneczka (5 -latki) są już 100% przedszkolaczkami. Teraz co dzień jak w piosence będziemy wspólnie odkrywać świat.

Info: Przedszkole Samorządowe w Rozprzy