Tłumacz Migam

Dni promocji zdrowia i rehabilitacji dla osób z powiatu Piotrkowskiego

W sobotę, 10 września 2022 r. w Szkole Podstawowej w Rozprzy odbyły się "Dni promocji zdrowia i rehabilitacji dla osób z powiatu piotrkowskiego". W ramach spotkania można było skorzystać z bezpłatnych badań spirometrycznych oraz zajęć z fizjoterapeutą, skonsultować się ze specjalistą pulmonologiem jak również porozmawiać z dietetykiem i skosztować z potraw dietetycznych przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Milejowcu.

Dni promocji zdrowia zorganizował Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego ŁÓDZKIE NA PLUS 2022.

W sobotnim spotkaniu uczestniczyli: Edyta Wieczorek-Wieczorkiewicz dyrektor  Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, Zbigniew Ziemba Wicemarszałek Województwa Łódzkiego, Paweł Kowalczyk Radny Sejmiku Województwa Łódzkiego, Przewodnicząca Rady Gminy Rozprza Agata Bartkowska,  wójt gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk, sekretarz gminy Rozprza Anna Kaźmierczak, radni, sołtysi oraz mieszkańcy.

Wydarzenie było jednym z czterech jakie zaplanowane zostały w gminach powiatu Piotrkowskiego i cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców.