Tłumacz Migam

Spotkanie autorskie z Jolantą Kopeć

Zapraszamy na promocję debiutanckiej książki Jolanty Kopeć "W dwa wieczory do siebie". Spotkanie z autorką odbędzie się 17 maja (wtorek) o godz. 17:30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy. Wstęp wolny, po spotkania będzie możliwość zakupu książki. 

Jolanta Kopeć – PR-owiec, project managerka, trenerka rozwoju osobistego, coach i storytellerka. Laureatka ogólnokrajowego konkursu Eurolider 2012 dla liderów lokalnych zaangażowanych w rozwój swoich społeczności. W lutym 2022 miał miejsce jej literacki debiut „W dwa wieczory do siebie”, ciepło przyjęty od pierwszych dni obecności na rynku.

„W dwa wieczory do siebie” to dowcipny, fabularyzowany poradnik, przepełniony mnóstwem codziennych emocji, takich jak: smutek, rozczarowanie, złość, zachwyt, radość. Na książkę składa się zbiór 25 zabawnych i wzruszających historii z życia autorki, opatrzonych życiową refleksją dojrzałej kobiety. Napisana w formie listów do przyjaciółki, pełna dystansu do siebie i autoironii opowieść, pozwala spojrzeć na swoje życie z akceptacją, wyrozumiałością i uznaniem.

Spotkanie autoskie Jolanta Kopeć.png