Tłumacz Migam

Na Truszczanek nie ma mocnych!

Na Truszczanek nie ma mocnych!

Na Truszczanek nie ma mocnych! Już po raz 14 mogliśmy bawić się na Pikniku Strażackim Służb Mundurowych. Sobotni festyn rozpoczął się od turnieju służb mundurowych w piłkę nożną, były też konkursy dla dzieci i młodzieży oraz turniej piłki siatkowej.

img_6975.jpeg

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wesołe miasteczko, które przyciągało dzieci do wspólnej zabawy. Dorośli zaś mogli schować się przed słońcem pod parasolami słuchając muzyki w wykonaniu DJ. SITO. Zadbał on, aby wszyscy dobrze się bawili.

img_6484.jpeg

Oficjalnego otwarcia Pikniku Strażackiego dokonał organizator festynu Marek Rakoczy Radny Powiatu Piotrkowskiego. Zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy.

Po występie kabaretu „Tolka Gałązki” przyszedł czas na wyczekiwany koncert gwiazdy wieczoru Marcina Siegieńczuka z zespołu „Toples”. Fani dopisali, wszyscy tańczyli, śpiewali piosenki zespołu i dobrze się bawili. Po koncercie razem z DJ-em można było tańczyć do białego rana.

img_6885.jpeg

Na odpoczynek jednak nie było czasu. W niedzielne południe rozegrał się, bowiem turniej piłki nożnej drużyn niezrzeszonych o puchar wójta gminy Rozprza Janusza Jędrzejczyka. W rozgrywkach zmierzyło się 6 drużyn jednak najlepszą okazała się OSP NIECHCICE zajmując zaszczytne I miejsce, na II miejscu uplasowała się drużyna z OSP WRONIKÓW, natomiast miejsce III przypadł OSP MILEJOWIEC. Każda zwycięska drużyna otrzymała Puchar i dyplom.  W między czasie rozgrywał się również otwarty turniej piłki siatkowej plażowej.

img_7148.jpeg

Mimo tak sportowej niedzieli znalazło się miejsce na występy artystyczne lokalnej wokalistki Katarzyny Juszczyk. Miło nam, że na nasza gmina ma ukryte talenty. Na tym się jednak nie skończyło. Na wszystkich fanów „Białego Misia” i nie tylko, czekał występ gwiazdy wieczoru zespół „TOP ONE”. Cały Truszczanek w blasku fleszy bawił się do późnych godzin wieczornych.

img_7325.jpeg

Galeria