Tłumacz Migam

Dzień Kobiet - spotkanie nt. kreowania wizerunku

Określenie typu urody i dobór indywidualnej palety barw, to zagadnienia o których rozmawiały mieszkanki gminy Rozprza podczas warsztatów z kreowania wizerunku zorganizowanych 8 marca w Gminnym Centrum Kultury w Rozprzy. Na wydarzenie zaprosili: Wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk i Biblioteka Publiczna w Rozprzy.

Przed rozpoczęciem części warsztatowej, życzenia z okazji Dnia Kobiet złożyły przedstawicielki władz samorządowych- Sekretarz Gminy Rozprza Anna Kaźmierczak i Przewodnicząca Rady Gminy Rozprza Agata Bartkowska. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć kwiatów, które powędrowały do każdej z uczestniczek wtorkowego spotkania. Tak rozpoczęty Dzień Kobiet był miłym wprowadzeniem do tematu, o którym opowiedziały pani Izabela Bedyniak-Siewierska i pani Zuzanna Bedyniak-Kierc z Centrum Kreowania Wizerunku „Cztery Pory Roku”.

Wiosna, Lato, Jesień a może Zima? Prowadzące pomogły określić typ kolorystyczny (kolory ciepłe lub zimne) każdej z uczestniczek spotkania w odniesieniu do harmonii barwnej czterech pór roku. Panie dowiedziały się jakie wzory, faktury, dodatki czy połączenia kolorów będą właściwe dla danego typu urody. Poruszone zostały również zagadnienia dotyczące psychologii barw, czyli oddziaływania kolorów na nasz nastrój i emocje.

Kobiecym rozmowom towarzyszył dobry humor, serdeczność, rzetelna wiedza, pyszna kawa i ciasto. Taki Dzień Kobiet z pewnością należy zaliczyć do udanych! Dziękujemy wszystkim Paniom, które spędziły z nami ten wyjątkowy wieczór.