Tłumacz Migam

Ogłoszenie w/s linii kolejowej Piotrków Trybunalski - Bełchatów

OGŁOSZENIE

ws. spotkania informacyjnego dotyczącego Projektu pn. „Modernizacja i elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa”

Firma IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o. na zlecenie Województwa Łódzkiego opracowuje Studium Planistyczno-Prognostyczne dla Projektu pn. „Modernizacja i elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa”

Celem Projektu jest rozwiązanie problemu braku komunikacji kolejowej pomiędzy Bełchatowem (miastem o liczbie mieszkańców powyżej 10 tys.) a Łodzią (miastem wojewódzkim z siedzibą Sejmiku). Realizacja powyższego celu nastąpi poprzez wykorzystanie istniejących odcinków linii kolejowej nr 17 Łódź Fabryczna – Koluszki i linii kolejowej nr 1 Warszawa Zachodnia – Katowice oraz poprzez modernizację wraz z elektryfikacją istniejącej linii kolejowej nr 24 Piotrków Trybunalski – Bełchatów – Zarzecze wraz z wydłużeniem do Strefy Przemysłowej w Bogumiłowie (gmina Kleszczów).

mapa linii kolejowej Piotrków - Bełchatów

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w formule on-line za pośrednictwem profilu YouTube Wykonawcy „IDOM Poland”: www.youtube.com/c/IDOMPoland

Spotkanie transmitowane będzie na żywo:

6 października 2021 r., godz. 18:00

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji:                                

 

IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o. o

Adres korespondencyjny:

ul. Sienna 39, piętro VI

00-121 Warszawa

konsultacje@idom.com