Tłumacz Migam

Magiczny koncert muzyki filmowej w niezwykłej oprawie.

Magiczny koncert muzyki filmowej w niezwykłej oprawie. Tak można podsumować niedzielne wydarzenie zorganizowane w „Ogrodzie Literackim” przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy. Przed zgromadzoną publicznością z koncertem „Od nocy do nocy” wystąpiła aktorka i wokalista młodego pokolenia- Joanna Aleksandrowicz. Na scenie artystce towarzyszył zespół w składzie: Patryk Sowała (perkusja), Marcin Jagiełło (pianino) oraz Tomasz Cyranowicz (gitara).

Koncert, który został zaaranżowany w letniej, plenerowej scenerii rozpoczął się przed godziną 21:00. Zgromadzona publiczność wysłuchała najpiękniejszych utworów z polskich filmów i musicali. Ciekawe efekty, wartościowe teksty, emocjonalna interpretacja, to właśnie wyróżnia występy Joanny Aleksandrowicz, która gościła w Rozprzy już po raz drugi.

Joanna Aleksandrowicz występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu Xięgi Schulza w reżyserii Mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. W ubiegłym roku odbyła się premiera pierwszej płyty artystki, którą można było nabyć po zakończeniu koncertu.

Na wydarzenie zaprosili: Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy oraz Wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk.