Tłumacz Migam

INFORMACJA O TERMINIE ROZPOCZĘCIA PRAC GEODEZYJNYCH W GMINIE ROZPRZA

Informujemy, że 31 maja 2021 r. w gminie Rozprza rozpoczną się prace geodezyjne prowadzone w związku z planowaną rozbudową infrastruktury na rurociągu Płock – Koluszki – Boronów. Jest to etap przygotowawczy przed wejściem na teren nieruchomości objętych Decyzją numer 1/2020 (GPB-I.747.6.2020) o ustaleniu lokalizacji inwestycji w sektorze naftowym z 20 lipca 2020 r. Prace geodetów będą prowadzone zgodnie z zapisami Ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne.

W ramach rozbudowy infrastruktury rurociągu Płock – Koluszki – Boronów planowana jest budowa nowej Stacji Pomp w miejscowości Jeżów, gmina Wola Krzysztoporska, wraz
z niezbędną infrastrukturą (np. przyłącze elektroenergetyczne). Przez wyznaczone działki na terenie gminy Rozprza będą przebiegać podziemne linie elektroenergetyczne średniego napięcia, które zasilą obiekty Stacji Pomp w Jeżowie.

Rozbudowa infrastruktury na rurociągu Płock – Koluszki – Boronów jest realizowana w oparciu o Ustawę z dnia 22 lutego 2019 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych inwestycji w sektorze naftowym. Inwestorem jest PERN S.A, spółka skarbu państwa odpowiedzialna za magazynowanie oraz logistykę ropy naftowej i paliw. Zadanie realizuje konsorcjum firm budowalnych Agat S.A. z siedzibą w Koluszkach i ZRUG Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Pytania w sprawie prac geodezyjnych można kierować do:

Przedstawiciela Generalnego Wykonawcy Inwestycji (tel. 731 690 900) - w zakresie prac geodezyjnych.

Kierownika budowy (tel. 607 068 649) - w zakresie informacji o przyłączu energetycznym.

Pod numerem telefonu 600 329 027 uzyskacie Państwo informacje o całym przebiegu procesu inwestycji.

Więcej o informacji o projekcie na stronie: boronowtrzebinia.pl

Ogłoszenie geodezyjne Rozprza