Tłumacz Migam

Nie kupuj – adoptuj!

Dlaczego warto adoptować psa ze schroniska? „Adoptując jednego psa ze schroniska nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat jednego psa”.

Psy i koty to istoty bezbronne, pozbawione mowy, zdolności manulanych czy umiejętności radzenia sobie z trudnościami. Kot nie zawsze spadnie na cztery łapy, a choć pies ma dobry węch i cztery łapy, sam do nowego domu nie trafi.

Przygarniając jednego z podopiecznych schroniska zyskujesz pewność, że kot posiada pełen pakiet aktualnych szczepień oraz posiadają aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek podopiecznego schroniska na to pozwoli, poddawany jest zabiegowi sterylizacji.

Gmina Rozprza posiada podpisaną umowę ze schroniskiem dla zwierząt mieszczącego się na ul. Zdzieszulickiej w Bełchatowie. W chwili obecnej w schronisku znajduje się ponad 200 cudownych psiaków czekających na nowy dom, z czego 10 pochodzi z terenu Gminy Rozprza.

Adopcja psa ze schroniska wymaga podpisania zobowiązania adopcyjnego oraz uiszczenia opłaty – według cennika. Do schroniska należy udać się z własną smyczą oraz obrożą. Psy wydawane są wyłącznie osobom dorosłym po okazaniu dowodu osobistego.

Zanim zaadoptujesz – poznaj swojego nowego przyjaciela. Poproś pracownika schroniska, aby zapoznał Cię z psem lub kotem. Zabierz go na krótki spacer, zobacz jak reaguje na członków Twojej rodziny. Nie bój się zadawać pytań, nawet jeśli wydają Ci się błahe.

Przyjdź, poznaj jednego z nich, zabierz go do siebie…

 

Kontakt:

Bełchatów, ul. Zdzieszulicka

pn-pt: 9.00 – 17.00

sob. 10.00 – 16.00

tel. 600 185 657

 

Page1.jpeg

Page2.jpeg

Page4.jpeg

Page3.jpeg