Tłumacz Migam

Wielkie zakręcone serca już zamontowane❤️❤️❤️

Wielkie zakręcone serca już zamontowane❤️❤️❤️

ZAKRĘCONE SERCA powstały z inicjatywy wójta gminy Janusza Jędrzejczyka. Czerwone pojemniki w kształcie serca ustawione zostały w trzech miejscach:

parking przy DK 91 w Niechcicach ❤️

parking przed kościołem w Milejowie ❤️

Rynek Piastowski w Rozprzy ❤️

Wielki kosz na nakrętki to nie tylko dbałość o segregację odpadów, ale także podanie pomocnej dłoni potrzebującym. Dochód ze sprzedaży pierwszych nakrętek przeznaczony zostanie na pomoc podopiecznymTrzewiczek.pl - fundacja, zbiórki charytatywne z Rozprzy.

Serce przeznaczone jest na wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt, czy kolor. Mogą to więc być nakrętki, np. po napojach, kawie, mleku, czy jogurtach. W pojemniku zostawić możemy również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania.

- Taka zbiórka, poza oczywistym celem charytatywnym, w doskonały sposób uświadamia ludziom, czym tak naprawdę jest recykling i jaki można dzięki niemu osiągnąć pożytek– mówi wójt Janusz Jędrzejczyk.

Serca zakupione zostały przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy ze środków Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.