Tłumacz Migam

Ruszają zapisy na wakacyjny projekt "STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ" organizowany przez grupę nieformalną Rozprzanie we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozprzanie.pl.

Już od początku lipca ruszają zapisy na wakacyjny projekt  "STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ" organizowany przez grupę nieformalną Rozprzanie we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozprzanie.pl. Jest to jeden z 19 zwycięskich projektów, dofinansowanych w ramach Programu Mikrogranty w Łódzkiem 2020 realizowanego przez Centrum OPUS, finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 - 2020.
 
Treningi łucznicze to niecodzienny sposób na spędzenie aktywnych wakacji. Ze względów bezpieczeństwa do udziału zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat. Spotkania będą organizowane w lipcu i sierpniu, z zachowaniem wszelkich norm sanitarno-epidemiologicznych. Zgłosić można się osobiście w siedzibie biblioteki lub pod numerem telefonu 44 755-70-22. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona. Rodzice i opiekunowie niepełnoletnich uczestników zajęć powinni wypełnić oświadczenie o udziale w projekcie dostępne w bibliotece lub w załączniku dodanym poniżej. 
 
 
Strzał w dziesiątkę (1).png