Tłumacz Migam

Plac zabaw w Cekanowie oficjalnie otwarty

W sobotę, 27 czerwca 2020r. w Cekanowie nastąpiło oficjalne otwarcie placu zabaw dla dzieci. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Zastępca Wójta Gminy Rozprza – Artur Cubała, zastępca przewodniczącej Rady Gminy – Zdzisław Piątek, sołtys Cekanowa – Marcin Goska oraz Ksiądz Proboszcz Parafii Milejów. Wydarzenie to wspierały aktywnie działające członkinie KGW Cekanów oraz druhowie OSP w Cekanowie. Nie zawiedli także mieszkańcy, którzy licznie przybyli na tę okazję. W tracie wydarzenia można było skosztować słodkości wykonanych przez członkinie KGW w Cekanowie. W tym wakacyjnym już czasie, nie obyło się również bez grillowanych kiełbasek. Co więcej, przybyłe na otwarcie dzieci miały możliwość zabawy na zamówionych na tę okazję dmuchanych zamkach oraz skorzystania z malowania twarzy dzięki uprzejmości Gminnej Biblioteki Publicznej w Rozprzy.
 
Inwestycja została dofinansowana w kwocie po 10 tysięcy złotych przez Samorząd Województwa Łódzkiego. Pozostałe ponad 50% kwoty przekazała Gmina Rozprza.

Sołtys Cekanowa, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich i Druhowie z OSP w Cekanowie serdecznie dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób nas wsparli i przyczynili się do realizacji tegoż wydarzenia.