Tłumacz Migam

Zakończenie ferii zimowych w Cekanowie

Już po raz trzeci Koło Gospodyń Wiejskich w Cekanowie zorganizowało zabawę karnawałową dla dzieci. Zgodnie ze zwyczajem, tegoroczna zabawa odbyła się w ostatnią sobotę ferii, czyli 25 stycznia 2020 roku.

Sala OSP po raz kolejny zmieniła się w prawdziwą salę balową. Nie zawiedli również uczestnicy, którzy jak co roku, chętnie brali udział w organizowanych tego typu działaniach. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów z bajek i nie tylko. Z dumą przyznajemy, że coraz częściej wśród dzieci pojawia się przebranie strażaka. Bardzo się z tego powodu cieszymy, bo być może jest to spowodowane tym, iż podejmując jakiekolwiek działania na wsi, zawsze możemy liczyć na druhów OSP w Cekanowie.

Co więcej, członkinie KGW w Cekanowie po raz kolejny stanęły na wysokości zadania, przygotowując mnóstwo pyszności, m.in. ciasta, rogaliki, rurki oraz tosty i mini burgery.

Zabawę taneczną urozmaiciła także animatorka, która przygotowała dla dzieci rozmaite zabawy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę.

Bal umożliwił dzieciom i rodzicom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa zintegrowała mieszkańców i przyniosła wiele radości. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!

(informacja: KGW Cekanów)