Komunikat z Mistrzostw Szkół Podstawowych Gminy Rozprza

Komunikat z Mistrzostw Szkół Podstawowych Gminy Rozprza

w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt

Niechcice, 9 grudnia 2013 r.

 

W zawodach wzięły udział reprezentacje:

  • Szkoły Podstawowej im. ppłka St. Sienkiewicza w Milejowie,
  • Szkoły Podstawowej im. Z. Grzybowskiej w Straszowie,
  • Szkoły Podstawowej im. J Pawlikowskiego w Rozprzy,
  • Szkoły Podstawowej im. Św. Mikołaja w Mierzynie
  • Szkoły Podstawowej  w Nowej Wsi,
  • Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym im. M. Konopnickiej w Niechcicach.

Organizatorami zawodów byli: Zespół Szkolno-Gimnazjalny im. M. Konopnickiej w Niechcicach i Gminny Szkolny Związek Sportowy w Rozprzy.

 

Grupa A:

                    SP Rozprza – SP Milejów                0 – 3

Owczarek Martyna – Rogalska Julia              0 – 3    (7-11, 8-11, 4-11)

Pomykała Amelia – Michalczuk Aleksandra  0 – 3    (1-11, 3-11, 3-11)

Rozprza – Milejów (gra deblowa)                           0 – 3    (1-11, 3-11, 0-11)

                    SP Rozprza – SP Nowa Wieś          3 – 2

Owczarek Martyna – Stępień Martyna           3 – 0    (11-3, 11-7, 11-9)

Pomykała Amelia – Kukulska Natalia             0 – 3    (1-11, 8-11, 8-11)

Rozprza – Nowa Wieś (gra deblowa)             3 – 2    (9-11, 11-9, 11-9, 6-11, 11-9)

Owczarek Martyna – Kukulska Natalia           3 – 0    (11-9, 11-4, 11-4)

Pomykała Amelia – Stępień Martyna 0 – 3    (6-11, 4-11, 5-11)

                        SP Nowa Wieś – SP Milejów          0 – 3

Wilecka Zuzanna – Rogalska Julia                 0 – 3    (3-11, 3-11, 1-11)

Kukulska Natalia – Michalczuk Aleksandra  0 – 3    (6-11, 1-11, 1-11)

Nowa Wieś – Milejów (gra deblowa)                        0 – 3    (1-11, 3-11, 3-11)

 

Kolejność w grupie A:

I m.     - SP Milejów

II m.    - SP Rozprza

III m.  ­- SP Nowa Wieś

 

Grupa B:

                        SP Niechcice– SP Mierzyn                        2 – 3

Kałucka Marta– Simkowska Natalia             3 – 1    (11-6, 17-15, 11-6 11-3)

Gorgoń Emilia– Łukasik Martyna                  1 – 3    (8-11, 8-11, 11-9, 7-11)

Niechcice – Mierzyn (gra deblowa)                                        0 – 3    (7-11, 8-11, 7-11)

Kałucka Marta– Łukasik Martyna                 3 – 1    (11-6, 7-11, 11-4, 13-11)

Gorgoń Emilia– Simkowska Natalia              1 – 3    (11-8, 8-11, 9-11, 7-11)

                        SP Niechcice – SP Straszów          0 – 3

Kałucka Marta– Ryżewska Natalia                2 – 3    (11-7, 11-13, 7-11, 11-7, 11-8)

Gorgoń Emilia– Herman Natalia                   0 – 3    (3-11, 9-11, 3-11)

Niechcice – Straszów (gra deblowa)                             0 – 3    (6-11, 6-11, 2-11)

                        SP Straszów – SP Mierzyn              3 – 0

Ryżewska Natalia – Simkowska Natalia        3 – 0    (11-4, 11-6, 11-7)

Herman Natalia – Łukasik Martyna               3 – 0    (11-6, 11-6, 11-3)

Straszów – Mierzyn (gra deblowa)                          3 – 0    (11-2, 11-6, 11-3)

           

 

Kolejność w grupie B:

I m.     - SP Straszów

II m.    - SP Mierzyn

III m.  - SP Niechcice

 

Mecz o III miejsce:

                        SP Rozprza – SP Mierzyn               0 – 3

Owczarek Martyna – Simkowska Natalia      1 – 3    (6-11, 8-11, 11-9, 8-11)

Pomykała Amelia – Łukasik Martyna                        0 – 3    (3-11, 2-11, 2-11)

Rozprza – Mierzyn (gra deblowa)                            0 – 3    (4-11, 3-11, 4-11)

 

Mecz  I miejsce:

                        SP Milejów – SP Straszów               3 – 1

Michalczuk Aleksandra– Ryżewska Natalia  1 – 3    (11-4, 3-11, 9-11, 12-14)

Rogalska Julia – Herman Natalia                   3 – 0    (11-7, 11-9, 11-6)

Milejów – Straszów (gra deblowa)                          3 – 1    (11-6, 7-11, 11-9, 11-7)

Rogalska Julia – Ryżewska Natalia                3 – 0    (11-8, 11-7, 11-7)

 

Klasyfikacja końcowa:

I m      - SP Milejów

II m.    - SP Straszów

III m.  - SP Mierzyn

IV m.   - SP Rozprza

V m.    - SP Niechcice

            - SP Nowa Wieś

 

Awans na zawody powiatowe wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej im. ppłka St. Sienkiewicza w Milejowie. Dyrektorem szkoły jest mgr Ilona Szewczyk, a opiekunem drużyny mgr Mariola Kotas.Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Julia Rogalska i Aleksandra Michalczuk.

 

Startowało 15 zawodniczek.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele szkół podstawowych Gminy Rozprza: Mariola Kotas, Artur Lipiński, Dariusz Pokora, Magdalena Jagiełło, Maja Lewińska-Smuga, Urszula Wieczorek-Burzyńska i Dorota Jakubek.

 

Zawody sfinansowano z dotacji Urzędu Gminy Rozprza.

 

                                                                                                          Przewodniczący Zarządu

                                                                                                          Gminnego SZS w Rozprzy

                                                                                                                      (-) Artur Lipiński