Tłumacz Migam

18 października w Gminnym Centrum Kultury w Rozprzy wystąpiła Joanna Aleksandrowicz

        18 października w Gminnym Centrum Kultury w Rozprzy wystąpiła Joanna Aleksandrowicz- aktorka i wokalistka młodego pokolenia. Podczas koncert „Od nocy do nocy” publiczność miała przyjemność wysłuchać najpiękniejszych utworów z polskich filmów i musicali.

         Ciekawe aranżacje, wartościowe teksty oraz emocjonalna interpretacja- to słowa, które najlepiej oddadzą klimat koncertu zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy. Na scenie charyzmatycznej artystce towarzyszyli muzycy: Marcin Jagiełło (pianino) oraz Katarzyna Bartecka (skrzypce). Warto nadmienić, że dobór repertuaru nie był przypadkowy. Występ utalentowanej wokalistki zainaugurował działalność rozprzańskiego Klubu Filmowego Replay.

        Joanna Aleksandrowicz od lat związana jest ze sztuką. Występowała m.in. na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu oraz gościnnie na scenie warszawskiego Teatru Roma. Zagrała epizody u znanych polskich reżyserów m.in. Wojtka Smarzowskiego i Marka Koterskiego. Sesja fotograficzna z udziałem artystki „Kobieta i poranku” zrealizowana we współpracy z Anną Nowocińską, została doceniona przez  magazyn „Vouge Italia”.

 

 

Rozprza---Od-nocy-do-nocy---A3-(www).png