Komunikat z Mistrzostw Gminy Rozprza w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców

Komunikat z Mistrzostw Gminy Rozprza

w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców

 – Rozprza, 17 grudnia 2013 r.

 

Organizatorzy:

Gimnazjum im Jana Pawła II w Rozprzy

Gminny Szkolny Związek Sportowy w Rozprzy.

 

Zawody sfinansowano z dotacji Gminy Rozprza.

W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół: Szkoły Podstawowej im. Św. Mikołaja w Mierzynie,  Szkoły Podstawowej im. St. Sienkiewicza w Milejowie, Szkoły Podstawowej im. Z. Grzybowskiej w Straszowie, Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym im. M. Konopnickiej w Niechcicach oraz Szkoły Podstawowej im J. Pawlikowskiego w Rozprzy.

Mistrzostwa rozegrano systemem „każdy z każdym” 

Dziewczęta:

SP Straszów – SP Mierzyn           0: 4 (0:1)

SP Mierzyn – SP Niechcice          7: 0 (4:0)

SP Straszów – SP Milejów           3: 0 (2:0)

SP Milejów – SP Niechcice          0: 5 (0:2)

SP Straszów – SP Niechcice        2: 0 (0:0)

SP Mierzyn – SP Milejów             4: 0 (1:3)

 

Końcowa klasyfikacja:

I m.        SP Mierzyn        6 pkt.    bramki                 15: 0

II m.       SP Straszów       4 pkt.                    5: 4

III m.     SP Niechcice      2 pkt.                    5: 9

IV m.     SP Milejów         0 pkt.                    0: 12

 

Chłopcy:

SP Straszów – SP Niechcice        6: 2 (2:1)

SP Mierzyn – SP Rozprza             3: 1 (1:0)

SP Mierzyn – SP Straszów           3: 2 (0:0)

SP Niechcice – SP Rozprza           2: 6 (1:1)

SP Straszów – SP Rozprza            3: 2 (2:0)

SP Niechcice – SP Mierzyn          0: 9 (0:4)

 

Końcowa klasyfikacja:

I m.        SP Mierzyn        6 pkt.    bramki 15: 3

II m.       SP Straszów       4 pkt.                    11: 7

III m.     SP Rozprza         2 pkt.                    9: 8

IV m.     SP Niechcice      0 pkt.                    4: 21

 

Awans na zawody powiatowe w kategorii dziewcząt i chłopców wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej im. Św. Mikołaja w Mierzynie. Dyrektorem Szkoły jest mgr Agata Lipińska, a opiekunem mgr Urszula Wieczorek-Burzyńska.

Składy drużyn:

  • dziewczęta: Martyna Łukasik, Natalia Simkowska, Karolina Krasoń, Eliza Gandziarowska, Katarzyna Sośniak, Anna Chrapek, Magdalena Mendel, Patrycja Sośniak i Marta Comblik.
  • chłopcy: Konrad Sowa, Seweryn Możdżeń, Łukasz Zdulski, Mikołaj Cubała, Szymon Pałycha, Mateusz Strzemieczny, Szymon Lipiński, Michał Osuch, Kacper Kwiecień, Bartosz Olczyk.

 

Sędzią głównym zawodów była Violetta Próba.

 Startowało 97 zawodników (46 dziewcząt i 51 chłopców).

                                                                                                                                             Przewodniczący Zarządu

                                                                                                                                             Gminnego SZS w Rozprzy

                                                                                                                                                   (-) Artur Lipiński

Galeria