Tłumacz Migam

Nowy serwis informacyjny dla mieszkańców Gminy Rozprza

rozprza.info.jpeg

O PORTALU

Rozprza.info to portal stworzony z inicjatywy OSP Rozprza. Działając w ramach statutu stowarzyszenia będziemy informować i uczestniczyć w wydarzeniach w naszej gminie. Na stronie WWW oraz kanałach społecznościowych będziemy zabierać głos w aktualnych, ważnych dla mieszkańców sprawach.

Wszystkie osiągnięte dochody z reklam, artykułów sponsorowanych, zbiórek oraz innych możliwych inicjatyw społecznych w ramach projektu Rozprza.info, będziemy wydawać wyłącznie na główne cele statutowe stowarzyszenia, tzn. na kulturę i rozwojów naszej miejscowości i gminy

Jako OSP Rozprza, dziękujemy serdecznie wszystkim osobom współtworzącym portal, oraz mieszkańcom za tak ciepłe przyjęcie naszej inicjatywy. Jeśli  urodziłeś się tu lub po prostu z nami sympatyzujesz oraz chciałbyś pomóc w rozwoju strony napisz na kontakt@rozprza.info – szukamy redaktorów działu aktualności oraz  pozostałych kategorii tematycznych. Jesteśmy także otwarci na stworzenie nowych podkategorii, zgodnych z zainteresowaniami danej osoby.

/info: www.rozprza.info/