Tłumacz Migam

Kasztelan przegrywa spotkanie przeciwko Tubądzin MOSiR Sieradz

Sobotnia, szesnasta kolejka rozgrywek II ligi poprowadziła zespół z Rozprzy do Sieradza, gdzie na naszych siatkarzy czekała druga w tabeli drużyna Tubądzin MOSiR Sieradz. Niestety po raz drugi w tym sezonie nasi zawodnicy musieli uznać wyższość przeciwników z Sieradza. Po czterosetowym pojedynku spotkanie zakończyło się zwycięstwem MOSiR-u 3:1 (25:17, 25:21, 17:25, 25:16).

Ze względu na żałobę narodową spotkanie w Sieradzu przyjęło nieco inną niż zwykle oprawę. Niemniej jednak emocji w spotkaniu nie brakowało. Od początku spotkania gospodarze przejęli inicjatywę w spotkaniu, co pozwoliło im wygrać dwie pierwsze partie spotkania. Po przegranych dwóch setach, nasi zawodnicy  zdecydowanie poprawili swoją grę, co pozwoliło im wygrać trzeciego seta 17:25. Niestety w kolejnej partii znów do głosu doszli przeciwnicy z Sieradza. Dobra gra w bloku i zagrywce pozwoliła im wygrać ostatnią partię spotkania 25:16 i zainkasować kolejne 3 punkty do ligowej tabeli.

Kolejne spotkanie Kasztelan rozegra za tydzień w sobotę, 26 stycznia. Na własnym boisku mierzyć się będzie z zespołem SMS Spała. 

kasztelan tubądzin.jpeg