Tłumacz Migam

Mamy to! Kasztelan lepszy od Wilków Wilczyn!

W sobotni wieczór Kasztelan Rozprza rozegrał kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu była faworyzowana drużyna LUKS Wilki Wilczyn. Po ośmiu kolejki, nasi przeciwnicy z dorobkiem 13 punktów zajmowali 5 miejsce w tabeli.

Sobotnie widowisko przyniosło wielkie siatkarskie emocje. Obie drużyny narzuciły twarde męskie warunki gry. Silna zagrywka oraz efektowne ataki charakteryzowały grę obydwu zespołów na przekroju całego spotkania. Wyrównana walka na boisku przyniosła równie wyrównany wynik spotkania. O zwycięstwie w spotkaniu musiał zadecydować tie-break. Nasi siatkarze w ostatniej partii zachowali chłodną głowę, co pozwoliło im zwyciężyć w całym spotkaniu 3:2 (25:20, 26:28, 25:22, 19:25, 15:12).

Za doping w sobotnim spotkaniu zawodnicy oraz cały sztab pragnie podziękować wspaniałym kibicom. Już teraz zapraszają  wszystkich  na kolejne spotkanie na hali w Rozprzy które zostanie rozegrane 1 grudnia. Przeciwnikiem będzie zespół LKPS Borowno. Serdecznie zapraszamy!

Wszelkie informacje na temat nadchodzącego spotkania znaleźć będzie można jak zawsze na  stronie internetowej oraz profilu społecznościowym, do którego śledzenia serdecznie zapraszamy!