Tłumacz Migam

Pełna hala kibiców i pierwsze zwycięstwo Kasztelana!

W sobotnim spotkaniu rozgrywek II ligi zespół Kasztelana Rozprza mierzył się z drużyną PGE Skra II Bełchatów. Konkursy z nagrodami, Młody Klub Kibica oraz wspaniała atmosfera przyciągnęły na trybuny całą rzeszę kibiców. 

Z wielką przyjemnością chcemy poinformować, że podczas sobotniego spotkania Kasztelan Rozprza vs. PGE Skra II Bełchatów, halę w Rozprzy szczelnie wypełnili kibice zespołu z Rozprzy. Cieszymy się, że występy naszej drużyny cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Ukoronowaniem wspaniałej, rodzinnej zabawy było niewątpliwie zwycięstwo Kasztelana. Nasi siatkarze pokonali zawodników z Bełchatowa 3:0 (25:17, 25:12, 25:21). W każdym z trzech setów nasz zespół sukcesywnie powiększał przewagę punktową co pozwoliło bez niepotrzebnych nerwów zakończyć spotkanie wygraną. Serdecznie gratulujemy zawodnikom Kasztelana wygranej!

Następna okazja do wspólnej zabawy na hali w Rozprzy dopiero za trzy tygodnie. 10 listopada podejmować będziemy aktualnego lidera rozgrywek Tubądzin MOSiR Sieradz. Informacje podawane będą na oficjalnym fanpage klubu na Facebooku, stronie internetowej www.kasztelanrozprza.pl oraz www.rozprza.pl.