Tłumacz Migam

15% zniżki dla mieszkańców Gminy Rozprza w kompleksie Solpark

„Wyjątkowa PROMOCJA SĄSIEDZKA od SOLPARKU! Do końca maja -15% na bilety basenowe dla wszystkich mieszkańców Gminy Rozprza.”

„SOLPARK zaprasza w każdy piątek o godz. 19:00 na wyjątkowy pokaz kulinarny z degustacją w wykonaniu słynnego kucharza Mirka Drewniaka, wstęp bezpłatny.”

„Poranne pływanie za połowę ceny! W każdy poniedziałek i środę basen sportowy oraz jacuzzi w SOLPARKU czynne już od 6:00. Bilety 50% taniej

Od 01.02 SOLPARK poszerza grono osób uprawnionych do zakupu biletów i karnetów ulgowych na basen, siłownię czy lodowisko o FUNKCJONARIUSZY SŁUŻB MUNDUROWYCH. Zapraszamy!”

„Wyjątkowy konkurs dla dzieci! Zaprojektuj maskotkę dla SOLPARKU i wygraj tablet. Prace przyjmowane do 28.02.2018r.”

Wyczekiwane dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów również w SOLPARKu! Film „Kobiety mafii” Patryka Vegi zostanie wyświetlony na naszej auli już 1 marca 2018 r. o godz. 17:30 oraz 20:15. Bilet 18 zł”

Serdecznie zapraszamy do udziału w SOLPARK TRIATHLON, SOLPARK KIDS TRIATHLON oraz ZAWODY NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM. Do wygrania atrakcyjne nagrody i pamiątkowe pakiety startowe! Zapisy do 5.03