Tłumacz Migam

3 miejsce Kasztelana na XX Ogólnopolskich Igrzyskach Sportowo-rekreacyjnych LZS w Spale!

W dniach 25-27.08.2017r. w Spale odbyły się XX Ogólnopolskie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS.    Wśród wielu dyscyplin sportowych, rozegrany został również turniej siatkówki drużyn 3-osobowych na trawie. Wystapil w nim zespół Kasztelana Rozprza, który reprezentował województwo łódzkie jako zwycięzca Igrzysk Wojewódzkich, które rozegerane zostały również w Spale, w czerwcu. Nasz zespół spisał się świetnie zdobywając w stawce trzynastu drużyn trzecie miejsce. W grupie eliminacyjnej panowie pokonali najpierw 2:1 w setach drużynę reprezentującą województwo pomorskie, a nastepnie 2:0 drużynę z woj. dolnośląskiego.

W półfinale przyszła porażka 0:2 z ekipą woj. lubuskiego i wreszcie w walce o brązowy medal nasi siatkarze pokonali zespół z woj. lubelskiego 2:0. To kolejny sukces siatkarzy Kasztelana, którzy oprócz podanych powyżej wyników z Igrzysk Wojewódzkich i Ogólnopolskich,wcześniej zajęli I miejsce w rozgrywkach III Ligi i byli o krok od awansu do II Ligi. Oprócz tego zajęli I miejsce w Finale Powiatowym i III miejsce w Finale Wojewódzkim Mistrzostw LZS w Siatkówkę  oraz zajęli II miejsce w Finale Wojewódzkim w Siatkówkę Plażową.

W Ogólnopolskich Igrzyskach nasza ekipę reprezentowali : Bartosz Gaj, Krzysztof Nowakowski, Michał Sendalski, Artur Ziemba.