Tłumacz Migam

Potrójne szczęście rodziny z Białocina

Daria, Kinga i Szymon to imiona trojaczków z Białocina. Potrójne szczęście narodzin trojga dzieci spotkało Justynę i Sebastiana Skrobek. To drugi taki przypadek w naszej gminie w ciągu 3 lat. Dzieci przyszły na świat 2 maja w łódzkim szpitalu. Jako pierwszy na Świecie pojawił się Szymon, chwilę później narodziła się Daria, a na końcu Kinga. Dzieciaczki ważyły kolejno: 1850g, 1550g i 1500g. Równo miesiąc po porodzie wróciły do domu. Są zdrowe, przybierają na wadze i cieszą rodziców oraz dziadków. Aktualnie Szymek waży już 4600g, a dziewczynki po 4 kg. Trojaczki to 3 razy więcej szczęścia, ale również pracy i opieki. „Czasami brakuje nam „rąk do karmienia”, ponieważ kiedy budzi się jedno dziecko, za chwile otwierają oczy kolejne i również domagają się mleka. Bywa, że rozdzielamy je po różnych pokojach, bo kiedy tylko jedno zaczyna płakać, nagle robi się mały chór.” – przyznaje Pani Justyna

Z okazji narodzin trójki nowych mieszkańców naszej gminy, szczęśliwą rodzinę odwiedzili: wójt Gminy Rozprza – Janusz Jędrzejczyk wraz z sekretarzem Gminy – Bożeną Nagrodzką oraz skarbnikiem – Bogdanem Góreckim. Rodzicom przekazane zostały wyrazy uznania i gratulacje, a także życzenia, aby dzieci wzrastały w zdrowiu i w sile oraz stanowiły dla swoich Rodziców źródło najgłębszej motywacji, dumy i należnej radości. Spotkanie było okazją do przekazania fotelików samochodowych dla dzieci, gdyż narodziny trojaczków, to nie tylko potrójne szczęście dla rodziców, ale także potrójne obowiązki i... wydatki. Prezent szczególnie cieszy, bo maleństwa uwielbiają podróże autem, w czasie których smacznie śpią i dają „chwilę wytchnienia” rodzicom, ponieważ wspólny sen całej trójki to coraz rzadsze zjawisko.

My również życzymy szczęśliwego i bajkowego dzieciństwa dla całej trójki, a rodzicom wytrwałości i wielu przespanych nocy.