Tłumacz Migam

W Urzędzie Gminy można płacić bezgotówkowo

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem (smartfonem). Gmina Rozprza uczestniczy w "Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej".

Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.

Obserwując zachodzące zmiany i odpowiadając na oczekiwania naszych mieszkańców, przystępując do "Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej", wprowadziliśmy możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych za wszystkie zobowiązania i czynności urzędowe. Płatności z użyciem karty płatniczej lub telefonu będą odbywać się w Urzędzie tak samo, jak w dowolnym sklepie wyposażonym w terminal płatniczy. Taka forma płatności będzie wygodniejsza oraz zaoszczędzi czas i zwiększy bezpieczeństwo transakcji naszym mieszkańcom - informuje Wójt Gminy Janusz Jędrzejczyk.

Za dokonanie płatności bezgotówkowej nie będzie pobierana dodatkowa opłata. Akceptowane są karty płatnicze VISA i MasterCard oraz płatności mobilne BLIK.

program_pos_banner_ogolny_200x300_poz.jpeg

IMG_6778.jpeg