Tłumacz Migam

Biblioteka włącza się w "Tydzień z Internetem"

Biblioteka włącza się w „Tydzień z Internetem”

26 i 27 marca 2014 roku biblioteka w Rozprzy zaprasza osoby dorosłe i seniorów na spotkanie „Pole do popisu”, organizowane w ramach kampanii „Tydzień z Internetem”.

Podczas internetowego, przeprowadzonego na żywo wykładu, uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z komputera oraz jak przez Internet zdobywać wiedzę i kompetencje, które mogą być przydatne na rynku pracy. Przekonają się, jak pomóc we wskazaniu kierunków rozwoju swoim dzieciom czy wnukom, sprawdzą również, gdzie szukać informacji pomocnych w znalezieniu pracy i dlaczego na emeryturze warto zostać wolontariuszem.

Biblioteka w Rozprzy organizuje spotkanie w ramach kampanii „Tydzień 
z Internetem”. Jest to ogólnoeuropejska akcja, wspierana przez Neelie Kroes, Wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej i Komisarz Unii ds. Agendy Cyfrowej. Kampania odbędzie się już po raz czwarty. Celem tegorocznej edycji jest pokazanie, jak Internet 
i znajomość nowych technologii pomagają w poszukiwaniu pracy. W Polsce kampanię koordynuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI), prowadząca m.in. ogólnopolski Program Rozwoju Bibliotek.

Spotkanie zostanie zrealizowane w oparciu o scenariusz przygotowany przez Orange Polska i Fundację Orange.

Zapraszamy do biblioteki w Rozprzy  26 marca 2014 roku o godzinie 11:00. oraz

27 marca 2014r. o godzinie 15:00.

Informacji na temat spotkania i kampanii udziela:

Izabela Kwaśniak tel. 600852027, 446158098

piktogram_pole_do_popisu.jpeg