Tłumacz Migam

Czarni Rozprza po raz kolejny najlepszą gminną drużyną w halowej piłce nożnej

To była bardzo emocjonująca niedziela dla zawodników  grających w halową piłkę nożną. O godzinie 10:00 w hali sportowej gimnazjum w Rozprzy rozpoczęły się bowiem Mistrzostwa Gminy w tej dyscyplinie. Udział w zawodach wzięły 4 reprezentacje: Czarni Rozprza, LKS Mierzyn, Start Niechcice oraz drużyna niezrzeszona – FC Środa. Turniej przeprowadzono w konfiguracji każdy z każdym. Rozegrano 6 meczy, w czasie których wyłoniono finałową klasyfikację medalową. Prezentowała się ona następująco:

I miejsce – Czarni Rozprza

II miejsce – LKS Mierzyn

III miejsce – Start Niechcice

IV miejsce – FC Środa

Puchary oraz nagrody kapitanom drużyn wręczyli: zastępca wójta gminy Rozprza – Artur Cubała, przewodniczący Rady Gminy Rozprza – Tomasz Gemel oraz radny gminny, a jednocześnie trener zespołu Czarni Rozprza – Marcin Szulc. Uhonorowano również najlepszego zawodnika mistrzostw, którym został Krystian Misztela z drużyny LKS Mierzyn oraz najlepszego bramkarza zawodów – Bartłomieja Kulika z drużyny Czarni Rozprza.

Drużyna z Rozprzy, wygraną w tych zawodach, wywalczyła awans do Finału Powiatowego w Halową Piłkę Nożną, który odbędzie się w naszej Gminie 5 lutego br. na hali sportowej rozprzańskiego gimnazjum. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!