Tłumacz Migam

Wesoły początek roku szkolnego w Energylandii

W pierwszą sobotę września Stowarzyszenie Euroaktywni z Rozprzy zorganizowało w ramach projektu profilaktycznego „Profilaktyka na wesoło”, bezpłatny wyjazd 67 osobowej grupy dzieci do Energylandii.

Ten najnowocześniejszy i największy rodzinny Park Rozrywki w Polsce, znajduje się w miejscowości Zator. Park podzielony jest na trzy strefy: dziecięcą, familijną oraz ekstremalną. Energylandia to potężny kompleks, który posiada ponad 30 nowoczesnych urządzeń i atrakcji. Jest to idealne miejsce, gdzie można się przenieść do świata baśni i fantazji, magicznych przeżyć i niezwykłych doznań.

Wyjazd został dokładnie zaplanowany i obfitował w liczne atrakcje np.: zjeżdżalnie, karuzele, kolejki, spływy łódkami rwącą rzeką. Moc niezapomnianych atrakcji dostarczył Roller Coaster Mayan i Dragon a każdy z uczestników znalazł coś dla siebie, zapewnił sobie dawkę adrenaliny i bardzo miło spędził czas. Wyprawa była na pewno niezapomnianym przeżyciem, wprowadziła wszystkich we wspaniały nastrój i klimat dobrej zabawy.

Wyjazd został dofinansowany ze środków Gminy Rozprza w ramach Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rozprzy.