Tłumacz Migam

Pierwszy tydzień ferii już za nami

Pierwszy tydzień ferii już za nami. Po raz kolejny Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy zorganizowała dla najmłodszych szereg codziennych atrakcji, które mają umilić czas tym wszystkim, którzy spędzają ferie w domu.

Cykl zimowych zajęć rozpoczęły warsztaty kulinarne, podczas których każde dziecko upiekło pizzę według własnego pomysłu. Przyrządzenie tego włoskiego przysmaku sprawiło, że niejeden uczestnik poczuł się jak prawdziwy szef kuchni. Dla miłośników warsztatów plastycznych przygotowano nie lada gratkę. We wtorek, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem dzieci wykonały etui z filcu na swoje telefony. Środa była dniem muzyki oraz zabaw ruchowych. Dzieci mogły w tym dniu przeobrazić się w prawdziwe gwiazdy estrady śpiewając znane piosenki podczas zabawy karaoke. Dla wielbicieli aktywnego spędzania czasu wolnego przygotowano szereg gier i zabaw. Miłośnicy czekolady spotkali się w  czwartkowe przedpołudnie, by wykonać nietuzinkowe ozdoby z tabliczek tego słodkiego przysmaku. Pierwszy tydzień ferii zwieńczył seans filmowy, na którym nie mogło zabraknąć popcornu.  

Nim w szkołach usłyszymy dzwonek, przed nami kolejny tydzień pełen atrakcji przygotowanych przez pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Rozprzy. Serdecznie zapraszamy!

Dzień pierwszy - WŁOSKIE SMAKI

 

Dzień drugi - FILCOWE ETUI NA TELEFON

 

Dzień trzeci - KARAOKE, GRY I ZABAWY RUCHOWE

 

Dzień czwarty - OZDOBY Z CZEKOLADY

 

Dzień piąty - SEANS FILMOWY