Tłumacz Migam
GMINA ROZPRZA

shadow

Strona główna

 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Rozprzy

  Mikołaj odwiedził gminę Rozprza

  Tradycyjnie jak co roku, Gmina Rozprza wraz z Gminą Biblioteką Publiczną w Rozprzy oraz Stowarzyszeniem Euroaktywni zorganizowała Jarmark Bożonarodzeniowy. Największym zainteresowaniem cieszyła się oczywiście zagroda Mikołaja, a w niej Święty wraz ze zgrają swoich pomocników: sympatycznymi elfami i reniferami, gdzie każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem w jego czerwonych saniach.

 • Posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego OSP RP w Rozprzy

  Posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego OSP RP w Rozprzy

  W dniu 10 grudnia 2023 r. w Gminnym Centrum Kultury w Rozprzy odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego OSP RP w Rozprzy. Zebranie otworzył oraz poprowadził Prezes Zarządu Artur Cubała. Podczas spotkania ustalono plan pracy na 2024 rok, przyjęto kalendarz zebrań sprawozdawczych w jednostkach, a w podsumowaniu Prezes Zarządu Artur Cubała przedstawił propozycję zakupu sprzętu oraz remontu strażnic w poszczególnych jednostkach.

 • Droga w Białocinie oficjalnie odebrana

  Droga w Białocinie oficjalnie odebrana

  W dniu dzisiejszym nastąpił oficjalny odbiór drogi w miejscowości Białocin. Gmina od kilku lat działała aby przebudować drogę w m. Białocin. W tym celu niezbędne było poszerzenie pasa drogowego oraz dokonanie stosownych uzgodnień. W efekcie tych działań powstał projekt budowlany zakładający rozbudowę drogi wraz z chodnikiem i zjazdami w celu poprawy bezpieczeństwa i podniesienia standardu korzystania z drogi.

 • Jarmark Bożonarodzeniowy - plakat informacyjny

  Jarmark Bożonarodzeniowy

  Burmistrz Miasta i Gminy Rozprza serdecznie zaprasza w najbliższy piątek 8 grudnia w godzinach 11.00 - 17.00 na Jarmark Bożonarodzeniowy który odbędzie się w Rynku Piastowskim. Wśród wielu atrakcji m. in.: spotkanie z mikołajem i jego reniferami, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, liczne konkursy z nagrodami, gorąca czekolada i popcorn, malowanie buziek i wiele innych. Organizatorem Jarmarku jest Burmistrz Rozprzy, Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy oraz Stowarzyszenie Euroaktywni. Serdecznie Zapraszamy

 • Gminna Wigilia w Rozprzy

  Gminna Wigilia w Rozprzy

  W sobotę 2 grudnia 2023 r. w Auli Szkoły Podstawowej w Rozprzy odbyła się XIII Gminna Wigilia. Tegoroczne jasełka przygotowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rozprzy, a ponadto wystąpili również absolwenci Szkoły – Szymon Jeż który śpiewał i grał na akordeonie oraz gitarze i Jagoda Domagała która zaprezentowała swój talent wokalny. Zwieńczeniem koncertu był występ Katarzyny Juszczyk wraz z Honoraty Wojtani.

Więcej aktualności