Tłumacz Migam
GMINA ROZPRZA

shadow

Strona główna

 • Jarmark Bożonarodzeniowy - plakat informacyjny

  Jarmark Bożonarodzeniowy

  Burmistrz Miasta i Gminy Rozprza serdecznie zaprasza w najbliższy piątek 8 grudnia w godzinach 11.00 - 17.00 na Jarmark Bożonarodzeniowy który odbędzie się w Rynku Piastowskim. Wśród wielu atrakcji m. in.: spotkanie z mikołajem i jego reniferami, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, liczne konkursy z nagrodami, gorąca czekolada i popcorn, malowanie buziek i wiele innych. Organizatorem Jarmarku jest Burmistrz Rozprzy, Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy oraz Stowarzyszenie Euroaktywni. Serdecznie Zapraszamy

 • Gminna Wigilia w Rozprzy

  Gminna Wigilia w Rozprzy

  W sobotę 2 grudnia 2023 r. w Auli Szkoły Podstawowej w Rozprzy odbyła się XIII Gminna Wigilia. Tegoroczne jasełka przygotowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rozprzy, a ponadto wystąpili również absolwenci Szkoły – Szymon Jeż który śpiewał i grał na akordeonie oraz gitarze i Jagoda Domagała która zaprezentowała swój talent wokalny. Zwieńczeniem koncertu był występ Katarzyny Juszczyk wraz z Honoraty Wojtani.

 • Miasto bliżej mieszkańców – otwarto nowe Biuro Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta i Gminy w Rozprzy

  Miasto bliżej mieszkańców – otwarto nowe Biuro Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta i Gminy w Rozprzy!

  Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od środy, 29 listopada 2023 r. Biuro Obsługi Mieszkańców zostało oficjalnie otwarte. Inwestycja ta pozwoli znacząco ułatwić komunikację oraz załatwianie spraw w Urzędzie Miasta i Gminy w Rozprzy. Od teraz w BOM przyjmowane są pisma, skargi oraz wnioski kierowane do Urzędu, udzielane są również informacje o jego strukturze, a także rodzajach i trybach załatwianych spraw.

 • Droga w Woli Niechcickiej Starej

  Kolejne drogi gminne wyremontowane

  Gmina Rozprza zakończyła realizację zadania "Remont dróg gminnych w m. Wola Niechcicka Stara i m. Budy". Zakres prac obejmował wykonanie nakładki bitumicznej i utwardzenie poboczy na odcinku 1300,00m w m. Wola Niechcicka Stara i 825,00m w m. Budy. Wartość zadania: 1.250.398,35 zł brutto.

Więcej aktualności