GMINA ROZPRZA

shadow

Strona główna

  • Rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz"

    W minioną sobotę odbyła się VIII edycja rajdu rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz” zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy. Niesprzyjająca pogoda nie przestraszyła miłośników dwóch kółek. Na starcie stawiło się blisko 200 uczestników, którzy wyruszyli spod Urzędu Gminy w Rozprzy. Cykliści przemierzyli łącznie 21 kilometrów.

  • Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli "Złote Gody" w Gminie Rozprza

    Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody” to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem z sobą pół wieku. W czwartek, 19 maja 2022 r. w domu weselnym „MAXIM” w Rozprzy odbyło się spotkanie, podczas którego wręczone zostały w imieniu Prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość poprowadziła Pani Urszula Wiśniewska – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Rozprzy, dekoracji dokonał Wójt Gminy Rozprza – Janusz Jędrzejczyk.

  • Uwaga!!! Przerwy w dostawie wody

    Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy w Rozprzy informuje, że w dniu 20.05.2022r. wystąpią przerwy w dostawie wody w msc. Białocin w godzinach 8:00-15:00 związane z usunięciem awarii wodociągowej. W miejscowościach Rozprza, Niechcice, Świerczyńsko, Gieski, Wola Niechcicka Stara, Budy, Stara Wieś, Bazar, Wroników, Kęszyn, Pieńki, Adolfinów, Truszczanek, Nowa Wieś, Cekanów, Ignaców i Romanówka może wystąpić spadek ciśnienia wody.

Więcej aktualności