Tłumacz Migam
GMINA ROZPRZA

shadow

Strona główna

 • Spotkanie Burmistrza Rozprzy Pawła Kowalczyka z Sołtysami

  Spotkanie z Sołtysami

  W środę, 5 czerwca 2024 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Rozprzy odbyło się spotkanie Burmistrza Rozprzy Pawła Kowalczyka z sołtysami z terenu Gminy Rozprza. Głównym tematem spotkania było podpisanie przez sołtysów umów dotyczących Grantów Sołeckich. Jest nam niezmiernie miło poinformować iż ten rok pod względem ilości pozytywnie zaopiniowanych i podpisanych umów jest dla naszej Gminy rekordowy. W tegorocznej edycji „Grantów Sołeckich” aż 16 Sołectw reprezentujących Gminę otrzymało wsparcie finansowe z budżetu Województwa Łódzkiego.

 • Gmina Rozprza - Herb

  BEZPŁATNY GMINNY TRANSPORT NA WYBORY

  Informacja Burmistrza Rozprzy z dnia 28 maja 2024r.w sprawie organizacji bezpłatnego gminnego przewozu pasażerskiego dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałym obwodzie głosowania położonym na obszarze gminy Rozprza w wyborach do Parlamentu Europejskiego w dniu 9 czerwca 2024r. 

 • Festyn rodzinny w Mierzynie

  Festyn rodzinny w Szkole Podstawowej w Mierzynie

  24 maja 2024 roku w uroczej, letniej scenerii parku Szkoły Podstawowej im. Św. Mikołaja w Mierzynie odbył się kolejny Festyn Rodzinny. Festyn to podsumowanie realizowanego od wielu lat przez szkołę programu profilaktycznego, którego głównym celem jest promowanie wolnego od uzależnień stylu życia, kształtowanie zachowań korzystnych dla zdrowia, ukazywanie wartości płynących z bezpiecznego spędzania czasu wolnego, ukierunkowanego na rozwój fizyczny.

Więcej aktualności