Tłumacz Migam
GMINA ROZPRZA

shadow

Strona główna

 • Koncert z okazji Dnia Kobiet "Światowe przeboje we Dwoje" - plakat informacyjny

  Koncert z okazji Dnia Kobiet

  Burmistrz Rozprzy serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet "Światowe przeboje we Dwoje". W programie koncertu największe przeboje światowej muzyki rozrywkowej w wykonaniu Anny i Romualda Spychalskich z towarzyszeniem zespołu Marcina Jagiełły. Koncert odbędzie się 9 marca 2024 r. o godzinie 17.00 w Auli Szkoły Podstawowej w Rozprzy.

   

 • Wymiana lamp w Gminie Rozprza

  Kolejne lampy zostaną wymienione na nowe

  W obecnym czasie w celu poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy trwa wymiana opraw oświetlenia ulicznego przy drogach gminnych na terenie gminy Rozprza. Wymieniane są stare oprawy sodowe na nowe energooszczędne oprawy LED. Wymienionych zostanie 230 szt. opraw. Koszt zadania wyniesie 90 tyś. zł.  Jest to kolejny etap prac które zostały rozpoczęte w roku ubiegłym. W pierwszym etapie zostały wymienione oprawy oświetleniowe przy drogach powiatowych w ilości 463 szt. za kwotę 167 tyś. zł.

 • Ogłoszenie - nabór wniosków Azbest w gospodarstwach rolnych 2024

  Ogłoszenie - nabór wniosków Azbest w gospodarstwach rolnych 2024

  Burmistrz Rozprzy ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie zadań w zakresie zbierania, transportu i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest w gospodarstwach rolnych. WAŻNE! Nabór wniosków dotyczy tylko azbestu zdjętego przez rolników w ramach umowy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na dofinansowanie do zakupu blachy, którym ARiMR wypłaciła i rozliczyła środki.

Więcej aktualności